Fundacja pomocy dzieciom i sierotom. Pomoc dla dzieci, sierot. Pomoc dziecku, sierotom

Klub Przyjaciół Fundacji

Z dniem 17 czerwca 2014 roku do Klubu Przyjaciół Fundacji Pomocy Sierotom jako pierwsze zostało przyjęte CADM Automotive. Jest to wyraz wdzięczności FPS za udzielaną pomoc. Wsparcie CADM Automotive było dla Podopiecznych Fundacji nieocenione.


Volvo Wadowscy to firma rodzinna o ponad 35 letniej tradycji. Jej misją jest dostarczanie Klientom najlepszych usług i produktów, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom satysfakcji. W firmie funkcjonuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który gwarantuje pełne realizowanie polityki jakości i filozofii firmy. Podmiot ten pomaga nam od samego początku funkcjonowania Fundacji.

 

X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest szkołą z ponad 60-letnią tradycją, odznaczona Medalem Komisji Narodowej i Srebrnym Medalem Kraków - Europejskim Miastem Kultury. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz młodzież od dłuższego czasu uczestniczą w pomocy Fundacji Pomocy Sierotom. Szcególnie dotyczy to akcji tworzenia paczek świątecznych dla Naszych Podopiecznych.

 

Początki działalności firmy Buczek sięgają roku 1945. Wówczas składała się ona z niewielkiego zakładu piekarniczego oraz sklepu firmowego mieszczącego się przy ulicy Starowiślnej 51 w Krakowie. Dzisiaj jest to nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 200 osób, specjalizującym się m.in. w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów piekarniczo-cukiernicznych. Firma ta przekazuje na rzecz Podopiecznych Fundacji Pomocy Sierotom swoje produkty oraz udziela innych form pomocy.

 

Nasza galeria


Przyjaciele



Budowa wizerunku w sieci